Kongres EuroSpine 2023 - fotorelacja.

8 października, 2023

W dniach 4-6 października 2023 roku w Frankfurcie na terenach targowych Frankfurt Messe odbył się jubileuszowy 25. Kongres EuroSpine. W wydarzeniu wzięło udział ponad 1 000 chirurgów i naukowców z całego świata, którzy mieli okazję do wymiany wiedzy i doświadczeń w zakresie chirurgii kręgosłupa.

Program kongresu obejmował szeroki zakres zagadnień, od chirurgii kręgosłupa szyjnego, piersiowego i lędźwiowego, po chirurgię minimalnie inwazyjną, onkologiczną i pediatryczną. Wśród tematów poruszanych podczas konferencji znalazły się m.in.:

  • Nowe techniki i technologie
  • Wyniki leczenia chorób kręgosłupa
  • Rehabilitacja po operacji kręgosłupa
  • Etyka i bezpieczeństwo w chirurgii kręgosłupa

Kongres EuroSpine jest jednym z najważniejszych wydarzeń w dziedzinie chirurgii kręgosłupa na świecie. To miejsce, w którym lekarze i naukowcy mogą się spotkać, aby wymienić się wiedzą i doświadczeniami, a także zapoznać z najnowszymi osiągnięciami w tej dziedzinie.

Więcej informacji znajdziesz na stronie organizatorów: EURO SPINE

EUROSPINE to organizacja non-profit, która oferuje możliwości edukacyjne i networkingowe dla specjalistów ds. kręgosłupa poprzez coroczne spotkania, programy edukacyjne oparte na najlepszych praktykach i programy badawcze. Dostarcza ponadto wielokulturowej społeczności specjalistów ds. kręgosłupa możliwość nawiązywania globalnych kontaktów.

© 2022 Tomasz Szczepański. Wszystkie prawa zastrzeżone. Realizacja strony: Proformat

phone-handset